Trwa ładowanie...

Przerwy w pięciu bankach. Problemy w weekend i w poniedziałek w nocy

ING Bank Śląski, Toyota Bank, Bank Millennium, BGŻ BNP Paribas oraz Volkswagen Bank szykują dla swoich klientów przykrą niespodziankę. W weekend zafundują im przerwy w działaniu i niedostępność niektórych swoich usług.

Przerwy w pięciu bankach. Problemy w weekend i w poniedziałek w nocyŹródło: Shutterstock.com
d480nni
d480nni

BGŻ BNP Paribas

Bank informuje, że w nocy z piątku na sobotę od 22:00 do 8:00 odbędą się prace serwisowe sieci. Sprawią one, że niedostępna będzie aplikacja GOmobile, jak również nie będzie można korzystać z serwisów Pl@net i BiznesPl. W tym czasie również nie dowiemy się, jakie jest saldo naszego rachunku (nie będzie ono aktualizowane). Nie założymy oraz nie zerwiemy lokaty.

ING Bank Śląski

Klienci ING Banku Śląskiego w poniedziałek 13 listopada, od godz. 00:00 do godz. 02:00, nie będą mogli korzystać z aplikacji mobilnej oraz dokonywać płatności za pomocą systemu BLIK. Problemy będą także z kartami. W tym czasie będzie można jednak korzystać z bankowości internetowej w przeglądarce internetowej w telefonach. Bank prosi, aby płatności w miarę możliwości wykonać wcześniej lub zapłacić kartą do konta.

SKOK-i. Niekończąca się afera

Bank Millennium

W sobotę z przerwą w dostępie do usług bankowych muszą się także liczyć klienci Banku Millennium. Prace serwisowe ruszą o północy i potrwają do godz. 2:00. Obejmą one system Millenet, aplikację mobilną, płatności BLIK oraz płatności internetowe.

Toyota Bank

Klienci Toyota Banku w sobotę będą mieli problem wyłącznie z kontaktem z infolinią. Będzie za to działał automatyczny serwisu telefoniczny.

Volkswagen Bank

W niedzielę w godz. od 7:45 do godz. 14:00 mogą wystąpić utrudnienia z dostępem do rachunków przez internet i telefon. Informatycy banku w tym czasie zajmą się pracami serwisowymi w systemach bankowych.

d480nni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d480nni