Trwa ładowanie...
d30pp2i

PTC złoży wnioski o rezerwację wszystkich bloków częstotliwości z zakresu 1800 MHz

13.02. Warszawa (PAP) - PTC, operator sieci T-Mobile, której oferta okazała się najkorzystniejsza na dwie częstotliwości z pasma 1800 MHz, planuje złożyć wnioski o rezerwacje...

d30pp2i

13.02. Warszawa (PAP) - PTC, operator sieci T-Mobile, której oferta okazała się najkorzystniejsza na dwie częstotliwości z pasma 1800 MHz, planuje złożyć wnioski o rezerwacje wszystkich bloków częstotliwości - poinformował PAP Wojciech Strzałkowski z biura prasowego T-Mobile.

"Będziemy składali wnioski o rezerwację wszystkich bloków" - powiedział PAP Strzałkowski.

Oferta PTC, operatora T-Mobile okazała się najkorzystniejsza na dwie częstotliwości z pasma 1800 MHz. Trzecia oferta PTC znalazła się na miejscu dziewiątym.

Operatorzy wybrani w przetargu mają 7 dni ma złożenie do UKE wniosku o dokonanie rezerwacji częstotliwości.

d30pp2i

Urząd podał w środowym komunikacie, że podmioty wyłonione w przetargu zobowiązały się do rozpoczęcia wykorzystania przyznanych zasobów częstotliwości w ciągu 12 miesięcy od otrzymania decyzji o rezerwacji. Zobowiązały się również w ciągu 24 miesięcy do inwestycji w sieć telekomunikacyjną poprzez budowę lub modernizację przynajmniej 3200 stacji bazowych (minimum wymagane przez dokumentację przetargową stanowiło 1800 nadajników), z tego przynajmniej 50 proc. stacji bazowych na obszarach gmin wiejskich, miejsko-wiejskich lub miast poniżej 100 tys. mieszkańców.(PAP)

kuc/ gsu/ asa/

d30pp2i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30pp2i