Trwa ładowanie...
d4ap4jn

Qumak-Sekom ma kontrakt z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym w Kielcach o wart. 26,48 mln zł

02.04. Warszawa (PAP) - Qumak-Sekom podpisał umowę z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i...

Share
d4ap4jn

02.04. Warszawa (PAP) - Qumak-Sekom podpisał umowę z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie systemu teleinformatycznego. Wartość kontraktu to 26,48 mln zł brutto - poinformowała spółka w komunikacie.

"Przedmiotem umowy jest kompleksowe zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie systemu teleinformatycznego, dostawa sprzętu, jego instalacja oraz konfiguracja w ramach rozbudowy infrastruktury dydaktycznej Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach - II etap budowy Campusu Uczelnianego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej" - podano w komunikacie.

Inwestycja obejmie dziesięć obiektów, dla których powstanie jeden spójny system teleinformatyczny. Dodatkowo wykonawca zobowiązał się do świadczenia usług gwarancyjnych i serwisowych w okresie 48 miesięcy.

Dokładna wartość umowy to 26.484.518,67 zł brutto.

Termin wykonania prac ustalono na 30 września 2013 r. (PAP)

kam/ asa/

d4ap4jn

Podziel się opinią

Share
d4ap4jn
d4ap4jn