Trwa ładowanie...
d1viqsy

Qumak sprzeda DTP usługi informatyczne w zakresie e-zdrowia za 144,8 mln zł

12.02. Warszawa (PAP) - Qumak podpisał dwie umowy z Data Techno Park na dostawę infrastruktury informatycznej i oprogramowania na potrzeby usług informatycznych w zakresie...
Share
d1viqsy

12.02. Warszawa (PAP) - Qumak podpisał dwie umowy z Data Techno Park na dostawę infrastruktury informatycznej i oprogramowania na potrzeby usług informatycznych w zakresie e-zdrowia o łącznej wartości 144,8 mln zł - podała spółka w komunikacie.

Przedmiotem umów jest dostawa infrastruktury informatycznej i oprogramowania wraz z wdrożeniem na terenie Medycznego Centrum Przetwarzania Danych DTP we Wrocławiu.

W szczególności zamówienie obejmuje przygotowanie warunków do tworzenia i rozwoju nowoczesnych usług informatycznych w sektorze ochrony zdrowia, oraz stworzenie infrastruktury oraz oprogramowania do świadczenia nowoczesnych e-usług i aplikacji on-line (Cloud Computing), w tym Informatycznej Platformy Biomedycznej IP-BioMed zorientowanej na potrzeby przedsiębiorstw biomedycznych wraz z wdrożeniem na terenie Medycznego Centrum Przetwarzania Danych.

Termin wykonania pierwszej części zamówienia o wartości 67,95 mln zł określono na 160 dni od podpisania umowy, a drugiej części (o wartości 76,87 mln zł) na 15 listopada 2014 r. (PAP)

mj/ asa/

d1viqsy

Podziel się opinią

Share
d1viqsy
d1viqsy