Trwa ładowanie...
d3be5nx

Rafał Trzaskowski zastąpi Małgorzatę Kidawę-Błońską? Nieoficjalne doniesienia

Rafał Trzaskowski zastąpi Małgorzatę Kidawę-Błońską w wyścigu prezydenckim? Małgorzata Kidawa-Błońska - wicemarszałek Sejmu oraz kandydatka PO na prezydenta Polski wycofała się z wyścigu o Pałac Prezydencki. Ruszyła lawina spekulacji wokół jej potencjalnego następcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski zastąpi Małgorzatę Kidawę-Błońską? Nieoficjalne doniesienia
Rafał Trzaskowski zastąpi Małgorzatę Kidawę-Błońską? Nieoficjalne doniesienia (PAP)
d3be5nx

Rafał Trzaskowski nowym kandydatem opozycji?

Małgorzata Kidawa-Błońska zdecydowała się na wycofanie z prezydenckiego plebiscytu. Jako powód wskazuje się słabe wyniki sondażowe kandydatki PO. W kuluarach od dawna krążą pogłoski o jej potencjalnym następcy, którym miałby zostać Rafał Trzaskowski.

Oglądaj też: Odmrażanie gospodarki. Restauracje będą mogły otworzyć ogródki

Koalicja Obywatelska zaliczyła ostatnio wzrost notowań w sondażach partyjnych (ostatnio takie badanie publikowaliśmy w WP), jednak poparcie dla kandydatki KO na prezydenta szoruje po dnie.

d3be5nx

Rafał Trzaskowski zastąpi Małgorzatę Kidawę-Błońską?

Przypomnijmy, że Rafał Trzaskowski został kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta stolicy w wyborach samorządowych 2018. W pierwszej turze pokonał wówczas kandydata PiS Patryka Jakiego, co było wówczas sporym zaskoczeniem. Urząd prezydenta Warszawy sprawuje obecnie drugi rok.

Czytaj: Obowiązkowa dezynfekcja. Firmy mają poważny dylemat

W środę Rafał Trzaskowski zapytany, czy dopuszcza możliwość startu w wyborach prezydenckich, odparł, że "zajmuje się Warszawą".

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3be5nx

Podziel się opinią

Share
d3be5nx
d3be5nx