Trwa ładowanie...
d17t2nk

Rank Progress za 5,3 mln zł sprzedał Blackstone budynek przy Twierdzy w Kłodzku

02.01. Warszawa (PAP) - Rank Progress sprzedał funduszowi Blackstone budynek restauracyjny przy galerii Twierdza w Kłodzku za ok. 5,3 mln zł. Transakcja zostanie uwzględniona w...

Share
d17t2nk

02.01. Warszawa (PAP) - Rank Progress sprzedał funduszowi Blackstone budynek restauracyjny przy galerii Twierdza w Kłodzku za ok. 5,3 mln zł. Transakcja zostanie uwzględniona w sprawozdaniu finansowym za IV kwartał 2012 r. - podał deweloper w komunikacie prasowym.

Sprzedaż budynku restauracyjnego to finalny element transakcji między stronami, której przedmiotem była sprzedaż w 2011 roku kłodzkiego obiektu.

"W ramach umowy przedwstępnej, którą zawarliśmy z Blackstone, zobowiązaliśmy się do wybudowania obiektu restauracyjnego z pełnym wyposażeniem gastronomicznym oraz skomercjalizowania go" - poinformował, cytowany w komunikacie, Jan Mroczka, prezes Rank Progress.

Galeria Twierdza w Kłodzku wraz z parkiem handlowym zostały kupione przez fundusz Blackstone w maju 2011 roku za 38 mln euro netto, czyli około 148,5 mln zł. (PAP)

jow/ ana/

d17t2nk

Podziel się opinią

Share
d17t2nk
d17t2nk