Trwa ładowanie...

Revolut i Autopay łącza siły. Przejazdy przez autostradę mają być tańsze

Użytkownicy Autopay - systemu płatności na autostradach - którzy jako formę płatności wybiorą kartę Revolut, będą mogli zyskać do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy trasą A1. Promocja jednak nie potrwa długo.

Share
Revolut i Autopay łącza siły. Przejazdy przez autostradę mają być tańsze
Źródło: East News, Fot: GERARD/REPORTER
dxbjjbu

Revolut to finansowa aplikacja mobilna, z której korzysta 10 milionów użytkowników w Europie. W ramach wspólnej akcji nowi użytkownicy Autopay, którzy jako źródło płatności ustawioną mają kartę Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy na autostradzie A1 (AmberOne) na odcinku między Toruniem a Gdańskiem.

Przykład: koszt podróży autem osobowym odcinkiem Rusocin - Nowa Wieś, czyli od Gdańska do Torunia, w obu kierunkach wynosi 59,8 zł. Korzystając z promocji będzie można zaoszczędzić niemal 12 zł na tej trasie.

dxbjjbu

- Nasze rozwiązanie płatności automatycznych Autopay przyniosło już ulgę setkom tysięcy podróżujących. Umożliwiając automatyczne opłaty za przejazdy autostradą, Autopay uwalnia od kolejek przed autostradowymi bramkami i frustracji związanej ze staniem w korkach - komentuje Miłosz Kurzawski, prezes Autopay.

Promocja Autopay “Oszczędzaj z kartą Revolut” nie potrwa długo. Klienci będą mogli skorzystać ze zwrotów trwa do 8 marca lub do momentu wyczerpania limitu nagród.

Obejrzyj: Twisto oczekuje 100 tys. rejestracji do końca roku. Ekspertka: "mamy bardzo bankowe podejście do klienta"

Masz newsa, zdjęcie, film? Wyślij na #dziejesie

dxbjjbu

Podziel się opinią

Share
dxbjjbu
dxbjjbu