Trwa ładowanie...
d3x8fbi

Rewolucja w Holandii. Za piwo będzie można zapłacić... biustem

Jeden z amsterdamskich barów będzie akceptował płatność titcoinami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rewolucja w Holandii. Za piwo będzie można zapłacić... biustem
(WP.PL, Fot: youtube.com)
d3x8fbi

Jeden z holenderskich barów, usytuowanych na amsterdamskiej ulicy Damrak, wprowadza rewolucję w płatnościach. Zamiast płacić gotówką lub kartą, będzie można płacić w nim... titcoinami. Kobieta, która nie będzie chciała w tradycyjny sposób płacić za piwo, będzie mogła w zamian za to pokazać barmanowi biust i dać go sfotografować.

Jak informuje holenderski portal rtvnh.nl, amsterdamskie Cafe Ruig jest pierwszym lokalem na świecie, który akceptuje titcoiny. Pomysł wprowadzenia waluty nie jest jednak ich autorstwa. Stoi bowiem zanim internetowy gigant pornograficzny - Pornhub, który z takich płatności będzie czerpał największe korzyści.

Procedura jest bowiem prosta. Kobieta, która nie będzie chciała tradycyjnie zapłacić za piwo w barze, będzie mogła dać sfotografować sobie biust, dzięki czemu uniknie płacenia. Zdjęcie, które przy pomocy aplikacji zrobi klientce barman, trafi na internetowy portal. Klientki nie muszą się jednak obawiać, że ktoś je rozpozna - fotografia nie będzie obejmować twarzy.

- Myślę, że to będzie dobrze pasowało do naszej kawiarni i całego miasta - przyznaje cytowany przez portal właściciel lokalu Tjeerd Ros. Dodaje przy tym, że jego zdaniem ma wystarczający zapas piwa, który pozwoli zaspokoić klientów, którzy tłumnie powinni stawiać się w jego barze. Promocja ma bowiem ruszyć od początku listopada.

Początkowo pojawiły się informacje, że część dochodu z titcoinów Pornhub przeznaczy na walkę z rakiem piersi. Holenderska fundacja na rzecz zapobiegania nowotworom piersi przyznała jednak na łamach rtvnh.nl, że nic o sprawie nie wie.

d3x8fbi

Podziel się opinią

Share

d3x8fbi

d3x8fbi