Trwa ładowanie...
d1qwfvz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
puma

Rihanna podkręci sprzedaż Pumy. Marka stawia na kobiety

W trzecim kwartale Puma zanotowała sprzedaż na poziomie 914 mln euro i zysk netto na poziomie 20 mln euro, trochę poniżej oczekiwań analityków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rihanna podkręci sprzedaż Pumy. Marka stawia na kobiety
(Fot: Splash News/Mercury Press/EAST NEWS)
d1qwfvz

Niemiecka marka odzieży sportowej Puma pokłada wielkie nadzieje we współpracy z gwiazdą pop Rihanną, którą zatrudniła na stanowisku dyrektora kreatywnego - pisze Reuter's.

W trzecim kwartale Puma zanotowała sprzedaż na poziomie 914 mln euro i zysk netto na poziomie 20 mln euro, trochę poniżej oczekiwań analityków. Winę za nieco słabsze wyniki ponosi mocny dolar.

Puma jednak liczy, że sprzedaż wystrzeli dzięki współpracy z celebrytką. Reklamowane przez Rihannę buty "Creeper" sprzedały się w niektórych sklepach w ciągu godzin lub kilku dni. Spore zamówienia na inne produkty pozwoliły firmie potwierdzić prognozę sprzedaży na cały rok.

Spółka zamierza skupić się na odzieży dla kobiet, której sprzedaż rośnie szybciej niż sprzedaż odzieży dla mężczyzn.

- Biznes kobiecy bardzo się rozwija, skupimy się na tym jeszcze bardziej - powiedział prezes Bjorn Gulden.

Zobacz także:

d1qwfvz

Podziel się opinią

Share

d1qwfvz

d1qwfvz