WP

Roztańczony Narodowy hitem. Polsat wygrał weekend festiwalem disco polo

Kto pamięta początki Polsatu, może uznać, że to powrót do korzeni. Stacja Zygmunta Solorza postawiła w weekend na festiwal disco polo "Roztańczony Narodowy". Na samym koncercie na PGE Stadionie Narodowym bawiło się ok. 50 tys. widzów. Przed telewizorami - prawie 2,5 mln.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenon Martyniuk i Zespół Akcent
Zenon Martyniuk i Zespół Akcent (East News, Fot: wojciech olszanka)
WP

Polsat udowodnił, że wie, jak trafić w gusta polskiej publiczności. Z udziałami na poziomie 17,8 proc. w grupie komercyjnej stacja zanotowała najlepszy wynik w sobotni wieczór.

Gwiazdami koncertu "Roztańczony Narodowy" byli Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Radek Liszewski i Weekend, Marcin Miller z formacją Boys oraz Sławomir Świerzyński i Bayer Full.

Zobacz relację dziennikarki WP sprzed Stadionu Narodowego.

WP

Prawdziwą gwiazda był zespół Alvaro Solar, który na PGE Narodowym zaprezentował swoje największe przeboje, a wśród nich " i "Sofia" a także utwór "Libre" wykonany w duecie z Moniką Lewczuk.

Widowisko było prowadzone przez znane i lubiane gwiazdy, takie jak Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz Waldemar Kasta, raper, który jest również spikerem gal KSW.

Największy entuzjazm wywołały wśród widzów utwory "Przez twe oczy zielone" i "Pragnienie miłości", wykonane przez Radka Martuniuka. Publiczność z przejęciem śpiewała przeboje disco-polo razem ze swoim ulubieńcem.

WP
Polub WP Finanse
WP
WP