Trwa ładowanie...
makijaż

Ruszyła wielka promocja w Rossmannie. Hitowe produkty nawet za 5 zł

„Piękny początek sezonu" kusi klientki - bo głównie do nich kierowana jest promocja - nawet o 55 proc. taniej. Akcja potrwa do 19 października.

Share
Ruszyła wielka promocja w Rossmannie. Hitowe produkty nawet za 5 zł
Źródło: East News
d175c6h

Kosmetyki do makijażu za pół ceny to już hitowa promocja sieci Rossmann, która przyciąga do lokali tłumy klientek. 10 października rozpoczęła się jej kolejna edycja pod hasłem "Piękny początek sezonu".

Poprzednio ceny obniżano o 49 proc., tym razem jest jeszcze lepiej, bo członkowie Klubu Rossmann, czyli użytkownicy aplikacji, mogą liczyć na nawet 55 proc. rabatu. To oznacza, że tusze do rzęs będzie można nabyć za nawet mniej niż 5 zł. Z 55-procentowego rabatu można jednak skorzystać tylko raz. Przy kolejnych zakupach obowiązywać będzie już zniżka 49 proc.

d175c6h

Zobacz także: Zakaz handlu w niedzielę. Sklepy chcą zmian w Kodeksie pracy

Żeby skorzystać z niższych cen, trzeba spełnić jeszcze jeden warunek - kupić trzy różne kosmetyki do makijażu. Dopiero przy takiej konfiguracji zakupów zostanie naliczony rabat. Produkty objęte promocją można sprawdzić na stronie internetowej drogerii. "Piękny początek sezonu" potrwa do 19 października.

Rossmann podkreśla, że w związku akcją promocyjną mogą wystąpić chwilowe braki produktów. Wydłużyć może się także czas realizacji zamówień w sklepie internetowym.

d175c6h

Przypomnijmy, że przy jednej z poprzednich promocji z przecenionymi produktami, w Rossmannie dochodziło wręcz do dantejskich scen. "Kolejki ustawiały się jeszcze przed otwarciem sklepów. A w środku porozlewane podkłady, pokruszone cienie do powiek, ścisk, krzyk, pot i łzy. Kobiety przeszły same siebie" - informował serwis kobieta.wp.pl.

d175c6h

Podziel się opinią

Share
d175c6h
d175c6h