Trwa ładowanie...
d1ccawz

Sąd odwoławczy uchylił postanowienie o zatwierdzeniu układu w upadłości Internet Group

16.02. Warszawa (PAP) - Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił postanowienie w sprawie zatwierdzeniu układu przyjętego w postępowaniu upadłościowym Internet Group - podała spółka w...

d1ccawz
d1ccawz

16.02. Warszawa (PAP) - Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił postanowienie w sprawie zatwierdzeniu układu przyjętego w postępowaniu upadłościowym Internet Group - podała spółka w komunikacie.

"(Sąd - PAP) uchylił postanowienie(w sprawie zatwierdzenia układu - PAP) i zniósł postępowanie w zakresie rozprawy w sądzie upadłościowym z dnia 16 listopada 2011 r. w przedmiocie zatwierdzenia układu i przekazał sprawę do ponownego rozpoznania przez Sąd Upadłościowy" - podano w komunikacie.

"Zarząd spółki informuje ponadto, iż sąd odwoławczy nie sporządził dotychczas uzasadnienia orzeczenia, o którym mowa wyżej" - dodano.

Zażalenie na postanowienie zostało złożone przez Syndyka Masy Upadłości, Ad.Net SA.

W październiku zeszłego roku Zgromadzenie Wierzycieli Internet Group przyjęło propozycje układowe złożone przez spółkę. Realizacja układu miała pozwolić spółce na wykonanie porozumienia inwestycyjnego z inwestorem przejmującym - DM IDM SA. 16 listopada Sąd Rejonowy w Warszawie wydał postanowienie zatwierdzające układ. (PAP)

kuc/ ana/

d1ccawz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ccawz