Qaqwqwrqw
pedofilia księży

Sekielski odniósł sukces. Liczby są ogromne

Po dwóch dniach od premiery film Tomasza Sekielskiego ma już 7 milionów wyświetleń na YouTube. Dokument "Tylko nie mów nikomu" o bulwersujących praktykach księży po raz pierwszy można było zobaczyć w sobotę 11 maja o godz. 14.30.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sekielski odniósł sukces. Liczby są ogromne
(Youtube.com)
Qaqwqwrqw

W sobotę w serwisie internetowym YouTube pojawił się cały film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego.Już po pierwszych minutach od premiery oglądających było bardzo wielu. Zaraz po opublikowaniu filmu zobaczyło go blisko 20 tysięcy widzów. Teraz z minuty na minutę ta liczba rośnie. Film można oglądać za darmo i to w trzech wersjach językowych.

Trwający ponad dwie godziny dokument braci Tomasza i Marka Sekielskich wstrząsa widzami. Produkcja pokazuje historie dorosłych dziś ludzi, którzy wspominają swoje traumatyczne przeżycia sprzed lat.

Qaqwqwrqw

Są wśród nich tacy, którzy mają odwagę po latach spojrzeć swojemu oprawcy w oczy i porozmawiać z nim o pedofilskich zrachowaniach, które na zawsze zmieniły ich życie w koszmar.

Sekielski nie zarobi ani grosza

Biorąc pod uwagę zainteresowanie tematyką, sukces niedawnej produkcji "Kler" oraz pozytywne recenzje, wielu spodziewa się, że "Tylko nie mów nikomu" będzie hitem. A ile na tym wszystkim zarobi sam Sekielski?

Qaqwqwrqw

- Nic nie zarobimy. Reklamy z YouTube'a będą wyłączone, nie będziemy dawać żadnych licencji - mówi money.pl Sekielski. Nie ma też mowy o żadnych niestandardowych reklamach, na przykład product placement. Dziennikarz zapewnia natomiast, że cała kwota zebrana przez Patronite poszła na realizację projektu.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw