Trwa ładowanie...
sklep bezobsługowy
13-09-2019 07:39

Sklep bez kas, czynny całą dobę. Otwarto go w Poznaniu

Otwarto pierwszy sklep bez kas i kasjerów. Znajduje się w Poznaniu przy ulicy Półwiejskiej 13. Inwestorzy planują otwarcie jeszcze 20 takich sklepów w trzech miastach. Sklepy otwarte są codziennie, przez całą dobę.

Sklep bez kas, czynny całą dobę. Otwarto go w PoznaniuŹródło: WP.PL
d1inbtu
d1inbtu

Cały proces zakupów odbywa się automatycznie, co zdecydowanie go przyspiesza. Żeby móc korzystać z bezkasowego sklepu, musimy mieć smartfon z zainstalowaną odpowiednią aplikacją.

Pozwala ona na wejście do sklepu i zrobienie zakupów. Klient nie musi samodzielnie skanować produktów. W momencie zbliżenia się do kas system automatycznie rozpoznaje wybrane przez klienta produkty, klient musi jedynie zapłacić za zakupy w aplikacji.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Pierwszy sklep sieci Take&GO zostanie otwarty pod koniec czerwca w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 13. To jedno z najczęściej uczęszczanych miejsc w stolicy Wielkopolski i nie jest to lokalizacja przypadkowa.

W sklepie jest około 900 produktów. Są to głównie artykuły spożywcze oraz gotowe dania. Nie ma alkoholu i papierosów. Sklep otworzyła poznańska firma Surge Cloud.

Wprowadzenie podobnego konceptu sklepu zapowiedziała Żabka, a od ubiegłego roku — również w Poznaniu — działa sklep BIO Family. Jest on pozbawiony tradycyjnych kasjerów, a klienci mogą robić w nim zakupy przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

(oprac. Oliwia Felczerek)

d1inbtu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1inbtu