Trwa ładowanie...

Sklepy zmieniają godziny pracy

W Wielkanoc zakupów nie zrobimy, ale ponieważ jest to gorący okres dla sieci handlowych, wiele sklepów zmienia godziny otwarć w piątek i sobotę.

Share
Sklepy zmieniają godziny pracyŹródło: AFP, fot: DAVID MCNEW
d1q79er

W Wielką Sobotę do godziny 18 będą otwarte placówki Netto. Dzień wcześniej zamkną swoje podwoje o 22.

Chętnych do zrobienia zakupów w hipermarketach Tesco ostrzegamy, że sklepy są otwarte w Wielką Sobotę do 18. Sklepy całodobowe otworzą się dopiero we wtorek po świętach o 6 rano.

Sklepy *Auchan *zamkną się w Wielki Piątek o 22 lub 23. W Wielką Sobotę natomiast o 18. Dokładne godziny otwarcia każdego sklepu znajdziemy na stronie WWW.

d1q79er

Zarówno Carrefour, jak i Carrefour Market będą otwarte w piątek do 23., a w sobotę do 17. W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express oraz Globi o godzinach otwarcia w okresie świątecznym decydują bezpośrednio właściciele sklepów.

Zainteresowanych odwiedzeniem i zakupami w sieci *Biedronka *uprzedzamy, że nie zrobimy tam zakupów w piątek później niż do 22., a w sobotę - do 16.

*Lidl *zaprasza swoich klientów w sobotę do godziny 16. W Wielki Piątek godziny pracy placówek nie ulegają zmianie.

*Stokrotka *oraz *Kaufland *zamkną swoje drzwi w sobotę o godzinie 18. W przypadku natomiast *Almy *każdy sklep ma inną ustaloną godzinę zamknięcia w Wielką Sobotę - informacje podane są na stronie internetowej sieci.

Zakupy w Wielką Sobotę bez przeszkód zrobimy w sklepach Żabka *i *Freshmarket. Będą one otwarte w normalnych godzinach pracy.

d1q79er
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q79er