Trwa ładowanie...
d2xy5pm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
starbucks

Starbucks będzie kusił Japończyków alkoholem

W pierwszym lokalu Starbucks Evenings działającym na japońskim rynku klienci będą mogli zamówić dziesięć różnych rodzajów napojów alkoholowych - donosi "The Japan Times".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Starbucks będzie kusił Japończyków alkoholem
(Fot: m01229/CC/Flickr)
d2xy5pm

Lokale Starbucks Evenings mają nieco inny profil niż tradycyjne kawiarnie działające pod szyldem koncernu z Seattle. Oferują one alkohol, a także jedzenie w stylu tapas - ciepłych lub zimnych przekąsek serwowanych w towarzystwie wysokoprocentowych napojów w hiszpańskich barach. I właśnie taki lokal rozpoczął działalność w biznesowej dzielnicy Tokio, Marunouchi.

W tokijskim Starbucks Evenings - jak na razie jedynym w Japonii - klienci mogą zamówić m.in. wina białe, czerwone i musujące, a także piwo. Od poniedziałku do piątku mają na to czas do 22:30, a w weekendy - do 21:30.

Alkohol jest dostępny w ok. 250 lokalach Starbucksa na całym świecie, z czego ok. 30 znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

d2xy5pm

Podziel się opinią

Share

d2xy5pm

d2xy5pm
d2xy5pm