Trwa ładowanie...
d1257pm

Świeżaki zarobiły ponad 700 tysięcy zł. Pieniądze trafią na cele charytatywne

714 662 zł udało się uzyskać w dniach 1-3 września br. ze sprzedaży Świeżaków w sieci Biedronka. Kwota ta w całości zostanie przekazana na działania charytatywne prowadzone przez Caritas Polska.
Share
Pieniądze zdobyte ze świeżaków zostaną przekazane na działania prowadzone przez Caritas Polska.
Pieniądze zdobyte ze świeżaków zostaną przekazane na działania prowadzone przez Caritas Polska.Źródło: Materiały prasowe
d1257pm

- Dziękujemy naszym klientom za okazane wsparcie. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu wspólnie niesiemy pomoc osobom potrzebującym – podopiecznym Caritas. Cieszymy się też, że hasło "Codziennie możemy zrobić coś dobrego", nabrało tak realnego wymiaru – mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, odpowiadająca za CSR w Jeronimo Martins Polska S.A.

Przekazanie na rzecz Caritas Polska środków uzyskanych ze sprzedaży Świeżaków podczas pierwszego weekendu września to kontynuacja trwającej już od 11 lat strategicznej współpracy sieci Biedronka z tą organizacją.

W jej ramach organizowano zbiórki żywności, a sieć marketów przekazała ponad 1,3 mln paczek podopiecznym Caritas. Biedronka dostarcza również do Caritas niesprzedaną, ale wciąż nadającą się do spożycia żywność, która trafia do najbardziej potrzebujących.

d1257pm

W ramach akcji „Gang Świeżaków 2” klienci mogą odbierać za darmo maskotki do 3 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za zakupy w Biedronce do 19 listopada br., zgodnie z zasadami akcji. Świeżaki są dostępne również w regularnej sprzedaży. Istotnym celem projektu jest promowanie zasad prawidłowej diety i zachęcanie do spożywania warzyw i owoców.

d1257pm

Podziel się opinią

Share
d1257pm
d1257pm