Trwa ładowanie...

Sztandarowy produkt KFC ma już 60 lat. Z tej okazji sieć rozdaje 195 tys. nagród

Kultowy kubełek KFC ma już 60 lat. Firma właśnie rozpoczęła trwające 4 tygodnie świętowanie. Z tej okazji na klientów czekają niespodzianki.

Sztandarowy produkt KFC ma już 60 lat. Z tej okazji sieć rozdaje 195 tys. nagródŹródło: KFC, fot: mat. prasowe
d3c2np3
d3c2np3

Tak jak McDonald's ma swojego BigMaca, tak KFC ma kubełek z kurczakami w sekretnej panierce. Mimo że sprzedawany jest już od 60 lat, wciąż mieszanka składników, wymyślona przez Colonela Sandersa, jest utrzymywana w tajemnicy.

KFC
Źródło: KFC, fot: mat. prasowe

W tym czasie zmieniał się za to wygląd kubełka i wystrój restauracji. Z okazji jubileuszu sieć wraca jednak do starego opakowania. Również obsługa restauracji wita gości w klasycznych uniformach. To jednak niejedyne atrakcje.

KFC
Źródło: KFC, fot: mat. prasowe

16 sierpnia wystartowała urodzinowa loteria, która potrwa do 11 września 2017 roku. Do wygrania będzie aż 195 tysięcy nagród. - Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zakupić jeden z promocyjnych kubełków i odebrać kupon ze zdrapką. Poza nagrodami podstawowymi, m.in. urodzinowymi koszulkami czy przypinkami, kupon uprawnia do gry o jedną z nagród głównych: voucherów biura podróży o wartości 5 tys. zł i Złotych Kubełków, które dzięki magnetycznej karcie będzie można napełniać codziennie - informują przedstawiciele KFC.

d3c2np3

Aby to zrobić, trzeba zarejestrować numer kuponu na stronie www.loteriakfc.pl, by wziąć udział w losowaniu. Loteria będzie obowiązywała we wszystkich restauracjach sieci i w dostawie.

W Polsce od 17 lat

Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi została założona 20 marca 1930 roku przez Harlanda Sandersa. Historia sieci w Polsce jest dużo krótsza. W PRL-u nie do pomyślenia było otwarcie amerykańskiej sieciówki. Pierwsza restauracja w naszym kraju powstała więc dopiero w 1995 r. w Szczecinie. Za jej powstanie odpowiadała firma AmRest, która na swojej stronie internetowej wspomina, że nie było to proste zadanie.

KFC
Źródło: KFC, fot: mat. prasowe

- Mimo niekończącej się problemów: awarii elektrycznych, przeciekających dachów, usterek sprzętu - otwarcie było wielkim sukcesem - czytamy jednak. - Naszym największym problemem było utrzymanie w restauracji wystarczcającej ilości kurczaka, by zaspokoić ogromną liczbę klientów odwiedzających naszą restaurację. Była to ciężka praca, ale nasz KFC-biznes rozwijał się jak na drożdżach - informują przedstawiciele AmRest.

d3c2np3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c2np3