Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, jedynie mWIG-40 zamknął się w pozytywnym terytorium. Najmocniej traciły akcje dużych spółek do czego w dużej mierze przyczyniła się wyprzedaż na akcja spółek energetycznych, jak i wyłamanie na akcjach KGHM-u w dół z fazy konsolidacji.