Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, lecz skala ruchu była zdecydowanie bardziej stonowana w porównaniu z sesją środową. Początek sesji upłynął pod znakiem spadku, ale w drugiej części sesji indeksy odrabiały pieczołowicie straty. WIG-20 po słabszym otwarciu odnotował spadek do 2407, co oznacza naruszenie istotnego wsparcia na 2424.