Piątkowa sesja zakończyła się wzrostem indeksów, jedynie mWIG-40 zamknął się w negatywnym terytorium. Po otwarciu główne indeksy testowały poziom czwartkowych minimów i tam pojawił się popyt. Kolejne godziny upłynęły pod znakiem konsolidacji, z której nastąpiło wybicie w górę w drugiej części sesji.