Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, jedynie mWIG-40 odnotował minimalny wzrost. Pod presją sprzedających znajdowały się akcje spółek o dużej kapitalizacji, a relatywnie lepiej radziły sobie akcje małych i średnich spółek. Po wyższym otwarciu WIG-20 wyznaczył dzienne maksimum na 2476, a kolejne godziny przyniosły dynamiczny ruch spadkowy, który przebił wcześniejsze minimum na 2454.