Trwa ładowanie...

Tak Biedronka przyciąga pracowników. Luksusy, których nie ma niejeden prezes

Wśród pozapłacowych korzyści, które przysługują pracownikom Biedronki, są darmowe masaże i zabiegi fizjoterapeutyczne. - W kwietniu w firmie odbyło się ponad 1,6 tys. gimnastyk, a ich łączny czas wyniósł ponad 22,5 tys. minut - informują przedstawiciele sieci.

Tak Biedronka przyciąga pracowników. Luksusy, których nie ma niejeden prezesŹródło: WP.PL, fot: WP
d3yy1g7
d3yy1g7

100 zł, a do tego koszt dojazdu oraz masażu zgodnie z cennikiem - tyle wynosi profesjonalny masaż biurowy, który oferuje jeden z warszawskich salonów. Na takie usługi decyduje się coraz więcej korporacji. Okazuje się jednak, że nie trzeba pracować na wysokim stanowisku w przeszklonym biurowcu, żeby korzystać z podobnych przywilejów.

Dyskontom brakuje pracowników, więc aby ich do siebie przyciągnąć, w ostatnim czasie regularnie podnosiły pensje. To jednak wciąż za mało, a firmy szukają nowych sposobów. Chętnym do pracy w centrum dystrybucyjnym w Parzniewie koło Pruszkowa zaskakujące warunki oferuje Biedronka.

W ulotce informującej o poszukiwaniu pracowników znajdziemy takie punkty jak: umowa o pracę bez okresu próbnego, wynagrodzenie na start w wysokości 2650 zł brutto, a po 3 latach 3100 zł, darmowe szkolenie na wózek widłowy, bogaty pakiet socjalny czy zorganizowany dojazd dla większych grup. To jednak nie wszystko. Pracodawca oferuje także trzydaniowe posiłki, ale najbardziej intrygujące wydają się darmowe masaże i zabiegi fizjoterapeutyczne.

d3yy1g7

22,5 tys. minut ćwiczeń

- Pracownicy centrów dystrybucyjnych i biur mogą korzystać m.in. z udziału w codziennych ćwiczeniach prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów, a także bezpłatnych: zabiegów fizjoterapeutycznych, porad i konsultacji oraz masaży w gabinecie Biedronkowej Akademii Zdrowia (BAZ) - informują przedstawiciele biura prasowego Biedronki.

Podkreślają, że grupowe ćwiczenia gimnastyczne są prowadzone przez fizjoterapeutów od poniedziałku do niedzieli, z wyjątkiem dni świątecznych. - Czas przeznaczony na ćwiczenia zawiera się w czasie pracy zatrudnionych. Przykładowo w kwietniu w firmie odbyło się ponad 1,6 tys gimnastyk, a ich łączny czas wyniósł ponad 22,5 tys. minut. Bezpłatne masaże i fizykoterapia w ramach BAZ odbywają się w specjalnych gabinetach na terenie firmy. Z tych zabiegów pracownicy korzystają poza godzinami pracy. Na wizyty są umawiani indywidualnie. W kwietniu br. obyło się ponad 2,3 tys. takich wizyt fizjoterapeutycznych - zdradzają przedstawiciele sieci.

Biedronka chwali się również, że w ramach akcji "Razem Zadbajmy o Zdrowie" pracownicy sklepów i magazynierzy centrów dystrybucyjnych mogą skorzystać z opłacanych przez pracodawcę badań profilaktycznych, otrzymując jednocześnie 4 godziny wolnego na ich przeprowadzenie. Firma oferuje także paczki i obozy dla dzieci pracowników.

d3yy1g7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yy1g7