ycipk-8c2mzt

Torebki Michaela Korsa wkrótce w Lidlu. Amerykański producent nic o tych planach nie wie

Przedstawiciele firmy Michael Kors nic nie wiedzą o tym, że torebki z charakterystycznym "MK" mają się wkrótce pojawić w ofercie Lidla. Lidl uspokaja, że wszystko jest w porządku i nie ma ryzyka, że sprzedaż zostanie odwołana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
13 maja do oferty Lidla trafią torebki marki Michael Kors
13 maja do oferty Lidla trafią torebki marki Michael Kors (FB Lidl, Fot: FB Lidl)
ycipk-8c2mzt

13 maja do sklepu internetowego Lidla trafią torebki amerykańskiej marki Michael Kors. Mają kosztować 799 zł, czyli znacznie mniej niż te oferowane w butikach sieci, gdzie cena waha się między 1 tys. a 1 500 zł. Sęk w tym, że amerykańska firma o żadnej współpracy nie została poinformowana.

Zwrócił na to uwagę dziennikarz Michał Zaczyński.

- Jak mówią mi szefowie marketingu marki, promocja nie jest autoryzowana przez Michaela Korsa i nie wiadomo skąd Lidl wytrzasnął te torebki. Cały proceder odbywa się więc bez porozumienia z marką (zatem: bez jej zgody i aprobaty), która bada obecnie sprawę, w tym - oczywiście - to jak Lidl wszedł w posiadanie produktu – napisał na profilu na Facebooku.

ycipk-8c2mzt

Przesłaliśmy Lidlowi prośbę o wyjaśnienie sprawy.

Obejrzyj: Premier zapowiada "przegląd" zakazu handlu. Ekspert: trzeba zrobić to, co na Węgrzech

ycipk-8c2mzt

Wywołany do tablicy, Lidl ustosunkował się do wątpliwści w komentarzu pod wpisem Michała Zaczyńskiego.

"Dostawa torebek marki Michael Kors była negocjowana przez międzynarodowy zespół Lidla dla więcej niż jednej spółki narodowej. Szczegółowe informacje na temat negocjacji handlowych dot. produktów oferowanych przez Lidl Polska objęte są tajemnicą handlową" - czytamy.

FB
Podziel się

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie wprowadzeniu torebek, klientki będą mogły już w przyszłym tygodniu nabyć jeden z czterech modeli. Nie będzie powtórki z walki o torebki polskiej marki Wittchen, bo sprzedaż torebek Michaela Korsa będzie się odbywała wyłącznie przez internet.

ycipk-8c2mzt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-8c2mzt

ycipk-8c2mzt
ycipk-8c2mzt