Trwa ładowanie...
PBC

"Twój Styl" zdetronizowany. Oto magazyn, po który najchętniej siegają Polacy

Po te tytuły Polacy sięgają najczęściej. Ranking obejmuje dwie grupy wiekowe.

Share
"Twój Styl" zdetronizowany. Oto magazyn, po który najchętniej siegają Polacy
Źródło: Eastnews, fot: Miter/REPORTER
d2wmlos

Na podium najchętniej czytanych miesięczników znalazł się "Skarb", a na czele dwumiesięczników stanął "Komputer Świat Twój Niezbędnik" - donosi portal wirtualnemedia.pl. Co jeszcze znalazło się w rankingu ulubionych tytułów Polaków?

"Skarb" dostępny jest już nie tylko w drogeriach – można go kupić także w kioskach. Po miesięcznik sięgnęło 7,99 proc ankietowanych w wieku 15-75 lat. Na drugim miejscu znalazł się "Twój Styl", który uzyskał 7,95 proc. również w tej grupie wiekowej.

Na ostatniej pozycji podium najchętniej czytanych miesięczników w Polsce przez osoby w wieku 15-75 lat, znalazła się "Kobieta i Życie" z wynikiem 5,95 proc. Prócz tego w pierwszej dziesiątce zestawienia PBC w tej grupie wiekowej pojawiły się: "Claudia", "Poradnik Domowy", "Świat Kobiety", "Murator", "Cztery Kąty", "Dobre Rady" i "Focus".

W grupie wiekowej 16-59 lat liderem pozostaje "Skarb", na drugim miejscu ponownie "Twój Styl", za to trzecie miejsce na podium uległo zmianie - czytelnicy najchętniej sięgają po miesięcznik "Claudia".

d2wmlos

Wśród dwumiesięczników czytelnicy w grupie wiekowej 15-75 i 16-59 najchętniej sięgają po te same tytuły: na pierwszym miejscu "Komputer Świat Twój Niezbędnik", na drugim „Auto Świat 4x4”, trzecim „Samo Zdrowie” i dalej „Sól i Pieprz”, „Elle Decoration” oraz „Esquire”.

Badanie PBC na zlecenie Polskich Badań Czytelnictwa Sp. z o.o. zrealizował instytut Millward Brown - dotyczy ono okresu od grudnia 2014 do maja 2015 oraz od grudnia 2015 do maja 2016.

d2wmlos

Podziel się opinią

Share
d2wmlos
d2wmlos