Trwa ładowanie...

Ubezpieczenie na życie już od 3 zł dziennie

W październiku i listopadzie Aviva zachęca Polaków, by ubezpieczycieli swoje życie, zwracając uwagę, że Nowa Perspektywa, flagowe ubezpieczenie firmy, dostępne jest już od 3 zł dziennie.

Share
Ubezpieczenie na życie już od 3 zł dziennieŹródło: AFP, fot: Ben Stansall
d7e95ah

*W październiku i listopadzie Aviva zachęca Polaków, by ubezpieczycieli swoje życie, zwracając uwagę, że _ Nowa Perspektywa _, flagowe ubezpieczenie firmy, dostępne jest już od 3 zł dziennie. *

Ubezpieczenie na życie bywa postrzegane jako usługa droga. W rzeczywistości składka często nie jest wyższa od ceny, jaką płacimy codziennie za drobne zakupy. Aviva chce zachęcić osoby, które nie ubezpieczyły dotąd na życie siebie i swoich najbliższych, do sprawdzenia, że taka ochrona może kosztować mniej niż przypuszczają. Powszechność ubezpieczeń na życie realizuje ważne cele społeczne (finansowe zabezpieczenie rodzin na wypadek śmierci najbliższych), jak i obniża cenę płaconą przez klientów dzięki lepszej ocenie ryzyka przez ubezpieczycieli i jego większemu rozproszeniu.

Klienci, którzy w październiku i listopadzie złożą wniosek o zawarcie nowej umowy _ Nowa Perspektywa _, otrzymują na rok bezpłatnie dodatkowe ubezpieczenie "śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku" z sumą ubezpieczenia 50 tys. zł.

d7e95ah

Ubezpieczenie _ Nowa Perspektywa _ to flagowa oferta Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. Umożliwia objęcie ochroną ubezpieczeniową rodziny w ramach jednej umowy. Poza ubezpieczeniem na życie daje możliwość zawarcia umów dodatkowych (ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe) oraz otwarcia rachunków dedykowanych, umożliwiających gromadzenie kapitału na określony cel. Klienci nazywają je według własnego upodobania, np. Studia Zosi, Życie jak w Madrycie, Dolce vita, Finansowa wolność, Nowe auto, Rezerwa, Sejf.

d7e95ah
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7e95ah
d7e95ah