Trwa ładowanie...
d4jmcg4

UOKIK ws. postępowania dot. koncentracji Canal+ oraz ITI (komunikat)

...

d4jmcg4
d4jmcg4

01.06. Warszawa - UOKIK informuje:

Szanowne Redakcje,

od 25 kwietnia prowadzimy postępowanie dotyczące koncentracji z udziałem dwóch grup Canal+ oraz ITI. Warto jednak zaznaczyć, że dopiero 30 maja do UOKiK wpłynęło pismo ostatecznie precyzujące zakres koncentracji z udziałem grupy Canal+ i grupy ITI, który obejmuje dwie transakcje, podlegające zgłoszeniu Prezesowi UOKiK. Pierwsza polega na przejęciu przez grupę medialną Canal+ kontroli nad N-Vision B.V. (spółką z grupy kapitałowej ITI), która będzie sprawowana wspólnie z jej dotychczasowym właścicielem. Druga - obejmuje przejęcie wspólnej kontroli przez grupę Canal+ i TVN nad podmiotem powstałym w wyniku połączenia Canal+ Cyfrowy sp. z o.o. i ITI Neovision.

Nie jest więc prawdą, że właśnie UOKiK zakończył oba postępowania. To wstępny etap obu prowadzonych postępowań, przed nami analizy rynku i badania. O decyzjach będziemy informować wszystkie redakcje po zakończeniu postępowań.

d4jmcg4

Proszę o niepowielanie błędnych informacji podanych przez jedną z agencji. W przypadku dodatkowych pytań służę pomocą,

z poważaniem

Małgorzata Cieloch Rzecznik prasowy Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Departament Współpracy z Zagranicą i Komunikacji Społecznej

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ stav/

d4jmcg4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jmcg4