Trwa ładowanie...

Uważaj na oszustów z gazowni. Przedstawiciele PGNiG nie odwiedzają klientów w domach

Oszuści wykorzystują fakt, że PGNiG straciło monopol na dostawy gazu. "Panowie z gazowni" odwiedzają domy podając się za pracowników firmy i oferując niezwykle korzystne umowy, które potem okazują się bublami. Na takie manipulacje narażone są szczególnie osoby starsze.

Uważaj na oszustów z gazowni. Przedstawiciele PGNiG nie odwiedzają klientów w domachŹródło: Wikimedia Commons CC BY-SA, fot: Lowdown (CC BY-SA 3.0)
d1q3c7m
d1q3c7m

- Na rynku pojawiły się podmioty, które oferują swoje usługi w sposób nie do końca uczciwy - ostrzega przedstawiciel firmy PGNiG Henryk Mucha w rozmowie z Fakt24. Przestrzega zwłaszcza osoby starsze przed wizytami "panów z gazowni". I dodaje, "my dla klientów indywidualnych nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej".

Oszuści nie tylko z gazowni. Tak nabierają na wnuczka:

Dzięki konkurencji oferty PGNiG będą korzystniejsze

Henryk Mucha zaznaczył jednak, że samo pojawianie się na rynku nowych operatorów gazu jest zjawiskiem korzystnym.

- To jest bardzo dobra informacja - zapewniał Mucha podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy. - To jest ta niewidzialna ręka rynku, która powoduje, że duży podmiot, który do niedawna miał 100 proc. udział w rynku, zmienia się

- Zaczęła się zdrowa rywalizacja. Dzięki niej wprowadzamy nowe oferty, w zeszlym roku byla to energia elektryczna w pakiecie. To pokazuje, ze się zmieniamy - dodał Mucha.

d1q3c7m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q3c7m