Trwa ładowanie...
d38ghj2
varso place

Varso Tower już na wysokości 29. piętra. To będzie najwyższy budynek w UE

Konstrukcja warszawskiego wieżowca Varso Tower przekracza już wysokość 29. piętra. Na budynku, którego wysokość ma docelowo osiągnąć 230 metrów (310 m z iglicą), zamontowane zostały pierwsze elementy szklanej fasady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Varso ma być piątym pod względem wysokości budynkiem w Europie i zarazem najwyższym na terenie Unii Europejskiej
Varso ma być piątym pod względem wysokości budynkiem w Europie i zarazem najwyższym na terenie Unii Europejskiej (Materiały prasowe)
d38ghj2

W dwóch z trzech budynków kompleksu Varso Place trwają już ostatnie prace fasadowe oraz na dachach, a wewnątrz obiektów prowadzone są roboty wykończeniowe i aranżacyjne. Rozpoczęły się też rozruchy instalacji. Z kolei na budowie najwyższej części inwestycji - Varso Tower - prace konstrukcyjne przekroczyły wysokość 29. piętra, a na budynku zamontowano już pierwsze elementy szklanej fasady.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Pierwsze dwa niższe budynki Varso Place będą oddane do użytku wiosną 2020 roku. W tej części kompleksu znajdzie się przestrzeń biurowa, z której skorzystają m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego, Nvidia, Yves Rocher, Workday oraz kampus naukowo-technologiczny Cambridge Innovation Center.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

W Varso 1 otwarty zostanie pierwszy w naszym kraju czterogwiazdkowy hotel NYX. Część biurową uzupełni ogólnodostępna oferta usługowa, na którą złoży się m.in. centrum fitness Zdrofit, przychodnia PZU Zdrowie oraz liczne lokale gastronomiczne.

Varso – kompleks budynków biurowych budowany w warszawskiej dzielnicy Wola, na rogu ulicy Chmielnej i alei Jana Pawła II. Varso ma być piątym pod względem wysokości budynkiem w Europie i zarazem najwyższym na terenie Unii Europejskiej, wyprzedzając minimalnie wieżowiec The Shard w Londynie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d38ghj2

Podziel się opinią

Share
d38ghj2
d38ghj2