Trwa ładowanie...

Voucher na 400 zł do Biedronki. Citibank szuka nowych klientów

Citibank szuka sposobu, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Za dołączenie do banku można dostać bony na zakupy o wartości 400 zł. Tym razem można je wykorzystać w Biedronce.

Voucher na 400 zł do Biedronki. Citibank szuka nowych klientówŹródło: East News, fot: Adam Guz/Reporter
d1rqzqb
d1rqzqb

Z bonu od Citibanku można korzystać kilkukrotnie, aż do wyczerpania puli pieniędzy na karcie. Kupować można wszystko, bez żadnych ograniczeń. Voucher mogą otrzymać tylko nowi klienci.

Citibank nie po raz pierwszy kusi nietypową promocją. Vouchery można wygrać także na zakupy do allegro, morele.net, oleole!, czy Douglaaa. Warunkiem przyznania jest założenie sobie karty kredytowej i dołączenie do bankowości internetowej.

Aby wziąć udział w promocji, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie Citibanku. Wypełniony formularz rejestrujemy w ciągu 7 dni. Następnie czekamy na telefon od konsultanta, który dopełnia się wszystkich formalności.

Po rozmowie z pracownikiem banku należy zalogować się na stronie Citubanku. Należy to zrobić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu podpisania umowy przez bank.

d1rqzqb

Są także dodatkowe warunki do spełnienia: trzeba mieć conajmniej 21 lat, zarabiać minimum 1200 zł netto i być zatrudnionym w chwili podpisywania umowy.

Promocja jest skierowana do osób, które spełniają określone kryteria, w tym od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały głównej karty płatniczej w Citibanku. Oferta jest skierowana do osób fizycznych, w tym emerytów i rencistów oraz osób, które prowadzą działalność gospodarczą.

d1rqzqb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rqzqb