Trwa ładowanie...
dqosxhu

W czwartek Tauron podpisze z konsorcjum Rafako umowę na budowę bloku w Jaworznie

17.04. Warszawa (PAP) - W czwartek planowane jest podpisanie przez Tauron umowy z konsorcjum Rafako i Mostostalu Warszawa na budowę boku w Elektrowni Jaworzno - poinformowało PAP...

dqosxhu
dqosxhu

17.04. Warszawa (PAP) - W czwartek planowane jest podpisanie przez TauronTauron (Zobacz notowania spółki ») umowy z konsorcjum RafakoRafako (Zobacz notowania spółki ») i Mostostalu WarszawaMostostalu Warszawa (Zobacz notowania spółki ») na budowę boku w Elektrowni Jaworzno - poinformowało PAP biuro prasowe Ministerstwa Skarbu Państwa.

"Dziś odbędzie się uroczystość podpisania przez TauronTauron umowy z wykonawcą na budowę bloku w Elektrowni Jaworzno" - poinformowało biuro prasowe MSP.

W przetargu na budowę bloku o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III TauronTauron wybrał ofertę konsorcjum RafakoRafako i Mostostalu WarszawaMostostalu Warszawa za 4,4 mld zł netto. Ważność oferty zwycięskiego konsorcjum upływała pierwotnie z końcem lipca 2013 roku, ale była kilkukrotnie przedłużana i obecnie termin jej ważności upływa 30 kwietnia.(PAP)

gsu/ asa/

dqosxhu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqosxhu