Trwa ładowanie...

W niedziele wolne od handlu też zrobisz zakupy. Otwarta będzie Galeria Północna

W niehandlowe niedziele w Galerii Północnej na pewno będzie można zrobić zakupy w Żabce i aptece Super-Pharm. A w poprzedzające je piątki wydłuży godziny swojej pracy aż do północy Carrefour.

W niedziele wolne od handlu też zrobisz zakupy. Otwarta będzie Galeria PółnocnaŹródło: Galeria Północna, fot: Materiały prasowe
dhzeb6s
dhzeb6s

Ustawa o zakazie handlu weszła w życie 1 marca. Zawiera jednak szereg wyjątków, dlatego lista lokali otwartych w niehandlowe niedziele w Galerii Północnej nie jest jeszcze zamknięta - informuje centrum handlowe.

- Trwają jeszcze rozmowy z poszczególnymi najemcami o ich planach związanych z niedzielami wolnymi od handlu. Jesteśmy też otwarci na niestandardowe pomysły i rozwiązania – mówi Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej.

Jak pisaliśmy w fianansach WP, ok. 30 proc umów najmu w centrach handlowych będzie renegocjowanych w związku z wejściem w życie ustawy o zakazie handlu w niedziele.

dhzeb6s

W ramach prawa, część sklepów będzie mogła funkcjonować. Te sieciowe często działają na zasadzie ajencji, a zgodnie z przepisami nowej ustawy działalność będą mogły prowadzić te punkty handlowe, w których za kasą stanie właściciel.

W niehandlowe niedziele w Galerii Północnej na pewno będzie możliwość zrobienia zakupów w Żabce i aptece Super-Pharm. Ofertę dla klientów uzupełnią także lokale usługowe – salony fryzjerskie Camille Albane i Frederic Moreno oraz placówki mBanku, Millenium i Getin Noble Banku.

Sklepy już szukają sposobów na obejście zakazu handlu? PiS odpowiada

W niehandlowe niedziele centrum będzie działało w trybie podobnym do tego, który do tej pory funkcjonował w dni świąteczne. - . Postaramy się, aby nasi klienci w jak najmniejszym stopniu odczuli zmiany - mówi Agnieszka Nowak.

dhzeb6s

Klienci będą mogli korzystać między innymi z kina Cinema City, Sali Zabaw Fikołki, klubu fitness oraz oferty gastronomicznej, czyli restauracji i kawiarni zlokalizowanych w galerii. Otwarcie lokali zapowiedziały już sieci Pizza Hut, Burger King, KFC, Subway, Thai Wok, McDonald’s, Salad Story, kawiarnie Grycan i Starbucks, Sokołyk, Cukiernia Sowa oraz restauracje Bierhalle i Shizen Restaurant & Sushi Bar.

dhzeb6s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhzeb6s