Trwa ładowanie...
d4glhzb

"Więcej niż energia", czyli ruch na rzecz energetyki obywatelskiej

Greenpeace chce namówić ludzi to tego, by sami zadbali o swoje bezpieczeństwo energetyczne.
Share
"Więcej niż energia", czyli ruch na rzecz energetyki obywatelskiej
Źródło: Fotolia
d4glhzb

Rekord Polski w dmuchaniu w papierowe wiatraczki pobito przed Pałacem Kultury w Warszawie. To początek akcji i ruchu "Więcej niż energia".

Jak mówiła rzeczniczka Greenpeace Polska Katarzyna Guzek, to ogólnopolska kampania na rzecz energetyki obywatelskiej. Jest to system, w którym mogą uczestniczyć osoby prywatne, a także instytucje spoza sektora energetycznego, by zapewnić obywatelom i przedsiębiorstwom możliwość samodzielnej produkcji energii.

Na stronie www.wiecejnizenergia.pl trwa zbierania podpisów pod petycją do polityków o umożliwienie obywatelom prawa do produkcji i korzystania z energii.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/172/m331692.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dostawy-pradu-beda-bezpieczniejsze-wazne,10,0,1823498.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Dostawy prądu bezpieczne. Ważna umowa 13 państw - w tym Polska - podpisało polityczną deklarację w sprawie współpracy w dziedzinie bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/211/m262099.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polskim-elektrowniom-grozi-plajta-szokujacy,141,0,1823117.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Polskim elektrowniom grozi plajta? Szokujący raport Kapitalizacja rynkowa największych producentów energii w Unii Europejskiej w tym w Polsce, spadła o około 100 mld euro.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/m353484.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/odnawialne-zrodla-energii-rosnie-rynek-pracy,17,0,1804561.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Odnawialne źródła energii. Liderem... Chiny Fotowoltaika jest największym pod względem liczby miejsc pracy działem energetyki odnawialnej w skali globalnej.
d4glhzb

Podziel się opinią

Share
d4glhzb
d4glhzb