Trwa ładowanie...

Wiedźmin 3 ukaże się znacznie później

Wszystkich fanów, którzy czekają na premierę gry "Wiedźmin 3 Dziki Gon" musimy zmartwić. Gra nie ukarze się we wrześniu tego roku, ale znacznie później. Co prawda informacja o dacie premiery została upubliczniona po zakończeniu sesji, ale wydaje się, że miała wpływ na wyniki CD Projekt S.A.

Wiedźmin 3 ukaże się znacznie późniejŹródło: CD Projekt
d357hof

Zarząd spółki CD Projekt S.A. poinformował, że data premiery gry "Wiedźmin 3 Dziki Gon" została przesunięta z września 2014 r. na luty 2015 r. Konkretny dzień premiery nie jest jeszcze znany. Zostanie on ustalony w oparciu o szczegółowy harmonogram działań marketingowych, ustalony w terminie późniejszym.

W czerwcu zeszłego roku prezes spółki Adam Kiciński informował, że bezpośredni budżet produkcji przekroczy 45 mln zł, a wydatki na promocję sięgną 25 mln dolarów. Gra ma być sprzedawana przez dystrybutorów, a także za pomocą własnych kanałów dystrybucji, w tym elektronicznych.

Według szacunków Biura Maklerskiego BGŻ spodziewana sprzedaż trzeciej część Wiedźmina może wynieść 9 mln sztuk.

Notowania CD Projekt S.A. na GPW zakończyły się ze spadkiem na poziomie 1,18 proc. Chociaż od początku dnia spółka powoli traciła na wartości, to najwyraźniejszy spadek miał miejsce po godzinie 16.

d357hof
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d357hof