Trwa ładowanie...

Wpadka producentów nielegalnych papierosów. Policjanci przechwycili też narkotyki

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej komendy zatrzymali trzy osoby w związku z przestępstwami akcyzowymi. Mundurowi znaleźli 42 kg gotowych do pocięcia papierosów i ponad 16 kg krajanki tytoniowej, wszystko to bez akcyzy. Straty Skarbu Państwa oszacowali na blisko 60 tys. zł.

Wpadka producentów nielegalnych papierosów. Policjanci przechwycili też narkotykiFot: policja.pl
d1mfixr

42 kg gotowych do pocięcia papierosów i ponad 16 kg krajanki tytoniowej, wszystko to bez akcyzy. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej komendy zatrzymali trzy osoby. Straty Skarbu Państwa oszacowali na blisko 60 tys. zł.

Podczas przeszukania W Szczercowie kryminalni znaleźli w domowej fabryczce również amfetaminę. Na miejsce trafili właśnie z powodu narkotyków, bo według informatorów mieszkająca tam 30-latka miała nimi handlować. Jak się jednak okazało wytwarzała również papierosy.

Po dokładniejszym przeszukaniu oprócz suszu tytoniowego znaleziono również 9 gramów marihuany. Oprócz 30-letniej kobiety policjanci zatrzymali również dwóch mężczyzn w wieku 45 i 54 lat. Za przechowywanie wyrobów bez akcyzy grozi im kara grzywny oraz pozbawienie wolności do lat 3. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

d1mfixr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mfixr