Trwa ładowanie...

Wyborczy wyścig o drugą linię metra

Centralny odcinek drugiej linii warszawskiego metra na pewno nie powstanie w planowanym terminie -dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna" od dwóch wysoko postawionych osób zaangażowanych w budowę.

Wyborczy wyścig o drugą linię metraŹródło: AFP, fot: Franck Fife
d1jk8j0
d1jk8j0

Centralny odcinek drugiej linii warszawskiego metra na pewno nie powstanie w planowanym terminie - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna" od dwóch wysoko postawionych osób zaangażowanych w budowę.

Jak czytamy w gazecie, najpierw inwestycja warta 6 miliardów złotych miała zostać zakończona w październiku tego roku. Potem datę zmieniono na początek jesieni przyszłego roku. Jednak jeszcze nawet nie zaczęto prac przy drążeniu tunelu pod Wisłostradą.

Teraz władze Warszawy będą musiały po raz kolejny przesunąć termin zakończenia prac albo zgodzić się na uruchomienie metra bez stacji Powiśle - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

Rządzący stolicą twierdzą jednak, że żadnego problemu nie ma. Wiceprezydent miasta Jacek Wojciechowicz powiedział gazecie, że nie jest rozważany inny wariant niż zakończenie budowy 30 września przyszłego roku.

d1jk8j0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jk8j0