Trwa ładowanie...
d4cvqp1

Wybory prezydenckie 2020. Bukmacherzy przewidują reelekcję Andrzeja Dudy

Zdaniem bukmacherów Andrzej Duda może szykować się na kolejne pięć lat urzędu prezydenta. Jednak kursy między nim a Rafałem Trzaskowskim różnią się na tyle nieznacznie, że wygrana w pierwszej turze prawdopodobnie nie wchodzi w rachubę. Pozostali kandydaci raczej nie mają szans zagrozić tej dwójce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Według bukmacherów Andrzej Duda wygra wybory prezydenckie. Choć konieczne okażą się dwie tury.
Według bukmacherów Andrzej Duda wygra wybory prezydenckie. Choć konieczne okażą się dwie tury. (PAP)
d4cvqp1

Zwycięstwo Andrzeja Dudy zakładają: STS, Fortuna, LV Bet oraz Betfan. Różnią się między sobą kursem - od 1.42 (Fortuna) do 1.50 (LV Bet, Betfan).

Na największego rywala urzędującego prezydenta wyrasta Rafał Trzaskowski. Kursy na kandydata Koalicji Obywatelskiej wahają się od 2.25 do 2.40. Można zatem założyć, że firmy bukmacherskie zakładają rozstrzygnięcie wyborów prezydenckich w 2020 roku po głosowaniu w dwóch turach.

A co z pozostałymi kandydatami? Analitycy bukmacherów największe szanse na zagrożenie dwójce faworytów dają Szymonowi Hołowni. Jego kursy są zbliżone do poziomu 25.00-26.00. Wyjątkiem tutaj jest LV Bet, który szanse na zwycięstwo Hołowni oszacował na 11.00.

d4cvqp1

Zobacz też: Koncerty online. Hołdys: strefa, nad którą rząd nie ma kontroli

Czołowej trójce nie zagrozi raczej Krzysztof Bosak (kursy od 20.00 do 50.00). W zakładach STS, Fortuny, oraz LV Bet zajmuje on czwarte miejsce. Wyjątkiem tutaj jest Betfan, który przed kandydatem Konfederacji stawia Władysława Kosiniaka-Kamysza (20.00-50.00).

U części bukmacherów można również obstawić, czy potrzebna będzie druga tura wyborów, czy też jeden z kandydatów zdobędzie wymaganą większość głosów po pierwszej turze głosowania. Niektórzy oferują też zakłady dotyczące konkretnego wyniku procentowego danego kandydata oraz... frekwencji wyborczej.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4cvqp1

Podziel się opinią

Share

d4cvqp1

d4cvqp1