Trwa ładowanie...
d1npg3a

Wyniki Lotto. Dwie "szóstki" w jednej kolekturze

Wtorkowe losowania Lotto przysporzyły dwóch milionerów. Co ciekawe, oba kupony były wysłane z tej samej kolektury, co zapisze się w historii Totalizatora Sportowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwa kupony w Polsce dały zarobić po ponad milion złotych.
Dwa kupony w Polsce dały zarobić po ponad milion złotych. (Pixabay.com)
d1npg3a

Wtorkowe losowania Lotto, Mini Lotto, Super Szansy oraz Keno przyniosły wygrane za ponad 3 mln zł.

W Lotto padły dwie "szóstki", każda po 1 mln 179 tys. 848,20 zł. Jak wskazuje Totalizator Sportowy obie w tej samej kolekturze w Poznaniu przy Placu Waryńskiego, co jest wyjątkowym wydarzeniem.

Na obu kuponach znalazły się zestawy tych samych sześciu wylosowanych liczb: 1, 3, 9, 15, 17, 38.

d1npg3a

Kupony zostały zakupiony w różnych godzinach. Totalizator Sportowy wskazuje, że teoretycznie jest możliwość, iż jeden z graczy chciał dwa razy dać szansę swoim ulubionym liczbom. Nie muszą to być więc dwie osoby. Szczegółów dotyczących zwycięzców jednak nie zdradza.

"Piątka" w Mini Lotto w wysokości 266 tys. 41 zł została trafiona w Warszawie, 200 tys. zł było zaś za trafienie 10 z 10 liczb w Keno w Białymstoku i wreszcie dwie wygrane po 100 tys. zł w Super Szansie, które odnotowano w jednej miejscowości - Kozy (woj. śląskie).

"Również w tych przypadkach zakłady zawarto na własne liczby. Czy szczęście miał jeden gracz, czy dwóch, którzy wybrali ten sam numer Super Szansy? To pytanie pozostanie bez odpowiedzi. Dodajmy, że w pierwszym przypadku numer Super Szansy aktywowano na kuponie Lotto, a w drugim na Multi Multi" - informuje Totalizator.

Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych

d1npg3a

Lotto to gra loteryjna organizowana przez państwowego monopolistę Totalizator Sportowy. Działa w Polsce od 1957 r. Pod nazwą kryje się nie tylko gra o wytypowanie szczęśliwej szóstki, ale także inne gry - m.in. Multi Multi, Mini Lotto, Kaskada, czy popularne zdrapki.

Lotto to najstarsza polska gra liczbowa. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty. Codziennie w Lotto grają w Polsce tysiące osób. Rekordowe kumulacje sięgają dziesiątek milionów złotych. Wyniki losowań zawsze na finanse.wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1npg3a

Podziel się opinią

Share

d1npg3a

d1npg3a
d1npg3a