Trwa ładowanie...

Wyniki Lotto. Oto liczby, które mogą przynieść komuś 5 mln zł

30, 6, 22, 9, 39, 34 skreślenie tych sześciu liczb gwarantowało w czwartek wygraną pierwszego stopnia w Lotto.
Share
W czwartek do wygrania były w sumie 5 mln zł.
W czwartek do wygrania były w sumie 5 mln zł.Źródło: East News, Fot: Reporter
d48zu6r

Jeśli w czwartek jakiś szczęśliwiec poprawnie skreślił tę szóstkę i zrobił to jako jedyny w kraju, może liczyć na wygranie 5 milionów złotych.
W czerwcu wygrane wysokości ponad 5,6 mln zł padły w Dobrodzieniu i w Dąbrowie Górniczej.

Niedawno poszczęściło się też graczom w Eurojackpot. 15 czerwca padła w Polsce wygrana drugiego stopnia, warta prawie 4,4 mln zł. W piątek najbliższe losowanie Eurojackpot, a kumulacja wynosi 385 mln zł.

*Szansa w Lotto to blisko 1:14 mln *

d48zu6r

Trafienie właściwych numerów w Lotto to kwestia szczęścia, a wygrana to kwestia przypadku. Statystycznie rzecz biorąc szansa na zgarnięcie ”szóstki” jest nieduża. Dokładnie wynosi 1:13 983 816.

Zobacz też: Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych

Z drugiej strony statystyka może okazać się pomocna. Najmniej popularnymi numerami są 1, 2, 3, 4, 13, 31, 41, 61. Jeśli podczas losowania wypadną właśnie te numery – będziesz mieć pewność, że wygrasz dużą sumę pieniędzy, ponieważ skreśliło je niewiele osób. W sytuacji trafienia „szóstki”, nie będziesz musiał się z nikim dzielić potencjalną wygraną.

d48zu6r

Jak grać w Lotto?

Cena pojedynczego zakładu wynosi 3 zł (przy dopłacie 1 zł można zagrać o milion w Lotto Plus). Zakup większej liczby zwiększa szansę na wygraną. Liczby na blankiecie można skreślić samodzielnie lub wybrać metodę na "chybił trafił".

Pieniądze mogą trafić do jednego właściciela szczęśliwego kuponu lub zostać podzielone między kilku zwycięzców, którzy trafnie wytypowali liczby. Jeśli jednak nikt nie zdobył wygranej I stopnia, pula przechodzi na kolejne losowanie.

Losowanie szczęśliwych liczb odbywa się trzy razy w tygodniu - we wtorki, w czwartki i w soboty o 21:40.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48zu6r

Podziel się opinią

Share
d48zu6r
d48zu6r