Trwa ładowanie...

Wyniki Lotto. Wiemy, czy padła szóstka

W sobotnim losowaniu Lotto do zgarnięcia było 21 mln zł. Po raz kolejny nikt nie trafił szóstki. Padło za to bardzo wiele niższych wygranych. Warto więc uważnie przyjrzeć się swojemu kuponowi. Kumulacja narasta od połowy sierpnia, a główna nagroda wzrosła już do 25 mln zł. Gracze z pewnością szykują się na wtorkowe losowanie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wyniki Lotto. Wiemy, czy padła szóstkaŹródło: East News
d2qfxzn
d2qfxzn

Tym razem szczęśliwymi numerkami okazały się: 14, 20, 26, 29, 34, 41. Niestety, żaden z kuponów nie zawierał kompletu poprawnych liczb. Podobnie było w Lotto Plus, w którym na kuponie zwycięzcy skreślone musiałyby być cyfry: 17, 21, 31, 36, 37 i 46.

Wielu wygranych, ale bez "szóstki"

Być może nikt nie został milionerem, ale wielu z graczy nie może narzekać na brak szczęścia. Aż 143 osoby trafiły "piątkę" i otrzyma prawie 5,8 tys. zł. Ponad 7 tys. osób skreśliło poprawnie cztery liczby i wygrało po 226 zł. Z wygranej w wysokości 24 zł może cieszyć się natomiast ponad 136 tys. osób. Udało im się trafić "trójkę".

Mniej osób zgarnęło nagrody w losowaniu Lotto Plus. "Piątkę" trafiło 69 osób, co dało im wygraną 3,5 tys. zł. Skreślenie czterech liczb pozwalało wygrać 100 zł. Udało się to ponad 4 tys. graczy. "Trójkę" skreśliło ponad 79 tys. osób. Nagroda dla nich to 10 zł.

Zobacz też: jakie jest prawdopodobieństwo wygrania w Lotto?

Przez to, że po raz kolejny nie padła główna nagroda, kumulacja wynosi już 25 mln zł. Kolejne losowanie we wtorek o godz. 21.40.

d2qfxzn

Kumulacja rośnie

Kumulacja w Lotto narasta od 12 sierpnia. Wtedy szczęśliwiec z Suwałk wygrał ponad 4 mln zł. W kolekturze zwycięzca puścił tylko jeden los metodą chybił trafił.

Tym samym Suwałki już po raz trzeci znalazły się na mapie miejscowości, w których padły milionowe wygrane. Ponad 4 mln zł udało się "ustrzelić" w 2014 r., a kilka miesięcy później w 2015 r. padła szósta co do wielkości wygrana w historii Lotto, która wynosiła ponad 30 mln zł.

W tym roku, dokładnie 17 marca, padła najwyższa wygrana w historii Totalizatora Sportowego. Z rekordowej "szóstki" cieszył się gracz, który zakupił zakłady w niewielkiej miejscowości Skrzyszów w woj. małopolskim. Szczęściarz zgarnął aż 36,7 mln zł (minus 10 proc. podatku).

Z kolei rekordowa kumulacja w Lotto miała miejsce w zeszłym roku. Wówczas 60 mln zł podzieliło między siebie aż trzech wygranych.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qfxzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qfxzn