Trwa ładowanie...
d2uz6xg

Wypadek w parku rozrywki Energylandia. Zginął serwisant

W Enerylandii w Zatorze (woj. małopolskie) zginął w czwartek wieczorem pracownik parku rozrywki - podała finansom.wp.pl małopolska policja.
Share
W tragicznym wypadku życie stracił pracownik parku rozrywki
W tragicznym wypadku życie stracił pracownik parku rozrywkiŹródło: East News, Fot: Beata Zawrzel
d2uz6xg

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek 16 sierpnia ok. godziny 20:30. Według relacji policji serwisant schylił się po leżacy pod rollercosterem Hyperion telefon komórkowy, który prawdopodobnie został przez kogoś zgubiony. Nie zauważył nadjeżdżającego wagonika i został uderzony w głowę.

Odpowiednie służby natychmiast przystąpiły do reanimacji mężczyzny, ale akcja ratunkowa nie przyniosła skutku. Mężczyzny nie udało się uratować.

Dowiedzieliśmy się, że zmarły miał 37 lat.

d2uz6xg

Na miejscu jest policja oraz prokurator. Służby badają okoliczności zdarzenia.

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem parku Krystianem Kojderem. Był w drodze na miejsce zdarzenia, ale obiecał przekazać więcej informacji w późniejszych godzinach. Zapewnił jednocześnie, że urządzenia udostępnione odwiedzającym są bezpieczne i nie ma żadnego ryzyka dla gości.

Wiadomość o wypadku otrzymaliśmy na serwis dziejesie.wp.pl

Energylandia to jeden z największych parków rozrywki w Europie. Obecnie zajmuje 26 hektarów, ale za parę lat ma mieć powierzchnię aż 150 hektarów. Jego właściciele szacują, że do końca roku pojawi się w nim ponad 1,5 mln odwiedzających.

*Czytaj więcej fenomenie tego miejsca: Nie dał rady Jackson, dał radę właściciel dyskoteki. Energylandia chce bić kolejne rekordy *

d2uz6xg

Podziel się opinią

Share
d2uz6xg
d2uz6xg