Trwa ładowanie...
ycipk-1mjqw3

Wypadek w parku rozrywki Energylandia. Zginął serwisant

W Enerylandii w Zatorze (woj. małopolskie) zginął w czwartek wieczorem pracownik parku rozrywki - podała finansom.wp.pl małopolska policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tragicznym wypadku życie stracił pracownik parku rozrywki
W tragicznym wypadku życie stracił pracownik parku rozrywki (East News, Fot: Beata Zawrzel)
ycipk-1mjqw3

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek 16 sierpnia ok. godziny 20:30. Według relacji policji serwisant schylił się po leżacy pod rollercosterem Hyperion telefon komórkowy, który prawdopodobnie został przez kogoś zgubiony. Nie zauważył nadjeżdżającego wagonika i został uderzony w głowę.

Odpowiednie służby natychmiast przystąpiły do reanimacji mężczyzny, ale akcja ratunkowa nie przyniosła skutku. Mężczyzny nie udało się uratować.

Dowiedzieliśmy się, że zmarły miał 37 lat.

ycipk-1mjqw3

Na miejscu jest policja oraz prokurator. Służby badają okoliczności zdarzenia.

Skontaktowaliśmy się z rzecznikiem parku Krystianem Kojderem. Był w drodze na miejsce zdarzenia, ale obiecał przekazać więcej informacji w późniejszych godzinach. Zapewnił jednocześnie, że urządzenia udostępnione odwiedzającym są bezpieczne i nie ma żadnego ryzyka dla gości.

Wiadomość o wypadku otrzymaliśmy na serwis dziejesie.wp.pl

Energylandia to jeden z największych parków rozrywki w Europie. Obecnie zajmuje 26 hektarów, ale za parę lat ma mieć powierzchnię aż 150 hektarów. Jego właściciele szacują, że do końca roku pojawi się w nim ponad 1,5 mln odwiedzających.

ycipk-1mjqw3

*Czytaj więcej fenomenie tego miejsca: Nie dał rady Jackson, dał radę właściciel dyskoteki. Energylandia chce bić kolejne rekordy *

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1mjqw3

ycipk-1mjqw3
ycipk-1mjqw3