Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
startup

Wystartowała warszawska edycja Founder Institute

Marzysz o własnym biznesie? Masz już pomysł, ale nie wiesz co dalej? Od czego zacząć? Jak rozmawiać z inwestorami i skalować swój biznes? Tego wszystkiego nauczy właśnie Founder Institute w trakcie 14 spotkań z doświadczonymi mentorami biznesowymi.

Share
Wystartowała warszawska edycja Founder Institute
Źródło: AFP
d1j4n33

Przez trzy i pół miesiąca uczestnicy Founder Institute Warsaw dowiedzą się jak opracować i zweryfikować pomysł na startup, stworzyć własny produkt, zbudować zespół, a następnie skalować swój biznes. Zwieńczeniem szkolenia będzie finałowy Demo Day, podczas którego startupy zaprezentują się przed funduszami venture capital i aniołami biznesu. Spotkania szkoleniowe obywać się będą w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, w poniedziałkowe wieczory. Program startuje w połowie maja 2015.

Uczestnictwo w programie Founder Institute jest płatne, a warunkiem wzięcia udziału będzie pozytywne przejście testu predyspozycji – darmowe zapisy na test: www.fi.co/join. Koszt programu to $700. Dla wybranych kandydatów Founder Institute przewiduje możliwość darmowego uczestnictwa w programie.
Wśród mentorów Founder Institute Warsaw znajdą się przedsiębiorcy odnoszący globalne sukcesy, m.in. Michał Sadowski (CEO Brand24), Jan Zając (Sotrender.pl), Ralph Talmont (TEDx), Agnieszka Skala (CEO Innovation Nest Entrepreneurship School SPIN), czy Julia Krzysztofiak-Szopa (co-founderka akceleratora startupów Blackbox.vc w Dolinie Krzemowej, współtwórczyni kilku startupów).

d1j4n33

Aby dowiedzieć się więcej wystarczy przyjść na spotkania informacyjne w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, podczas których można także poznać mentorów Founder Institute. Kolejne darmowe spotkania z mentorami Founder Institute zaplanowane są na 13.04.2015, 23.04.2015 i 27.04.2015.

Founder Institute to zapoczątkowany w Dolinie Krzemowej program szkoleniowy i akcelerator startupów we wczesnej fazie rozwoju. Dziś udziela wsparcia startupom i przedsiębiorcom w ponad 40 krajach. W ramach Founder Institute powstało już 1300 nowych firm, które stworzyły ponad 10 000 nowych miejsc pracy. Misją Instytutu jest "globalizacja Doliny Krzemowej" i budowanie stabilnych ekosystemów biznesowych dla nowo powstałych firm.

Rejestracja uczestników dostępna jest pod adresem: www.fi.co/apply/warsaw

d1j4n33

Podziel się opinią

Share
d1j4n33
d1j4n33