Trwa ładowanie...
d1dtjdd

Złożono dwa kolejne wnioski o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej Alterco

26.11. Warszawa (PAP) - Kolejni wierzyciele złożyli do Sądu Rejonowego dla Miasta Stołecznego Warszawy, Wydział X do spraw upadłościowych i naprawczych, dwa wnioski o ogłoszenie...

Share
d1dtjdd

26.11. Warszawa (PAP) - Kolejni wierzyciele złożyli do Sądu Rejonowego dla Miasta Stołecznego Warszawy, Wydział X do spraw upadłościowych i naprawczych, dwa wnioski o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej Alterco - poinformowała spółka w komunikacie.

Pierwszy wniosek został złożony przez Juana Antonio Gil Vazquez, Cogilcodos S.L., z siedzibą w Maladze (Hiszpania) oraz Benangelo S.L., z siedzibą w Maladze (Hiszpania). Wpłynął do sądu 19 listopada 2012 r.

Drugi wniosek, złożony przez Piotra Paluch, Jolantę Paluch, Stanisławę Paluch oraz Artura Paluch, wpłynął do sądu 21 listopada 2012 r.

Spółka podała w komunikacie, że do chwili obecnej nie wpłynęło do niej sądowe zawiadomienie o powyższych wnioskach, ani nie zostały jej przekazane żadne postanowienia sądu w tych sprawach.

d1dtjdd

26 września Alterco informowało o złożeniu przez Karola Paluch wniosku o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej spółki.

25 września z kolei samo Alterco złożyło do sądu wniosek o ogłoszenie upadłości, ale w trybie z możliwością zawarcia układu. W październiku warszawski Sąd Rejonowy postanowił zabezpieczyć majątek spółki Alterco poprzez zawieszenie toczących się przeciwko spółce postępowań egzekucyjnych oraz uchylenie egzekucji z zajętych w ramach tych postępowań rachunków bankowych. Według wstępnej oceny tymczasowego nadzorcy sądowego Alterco posiada potencjał ekonomiczny, który prawdopodobnie pozwoli mu na przeprowadzenie restrukturyzacji i zawarcie układu z wierzycielami. (PAP)

mto/ ana/

d1dtjdd

Podziel się opinią

Share
d1dtjdd
d1dtjdd