Trwa ładowanie...
d1lhh46

Zmiana czasu na zimowy. Przygotujmy się na utrudnienia w bankach

W ten weekend czeka nas zmiana czasu. Banki wykorzystują moment i przeprowadzają prace techniczne. Mogą być kłopoty z płatnościami, bankomatami, a nawet z logowaniem się na konto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sobotnią noc będą problemy z logowaniem się do banków
W sobotnią noc będą problemy z logowaniem się do banków (money.pl, Fot: Rafał Parczewski)
d1lhh46

W nocy z 24 na 25 października będziemy spać o godzinę dłużej. Banki chcą wykorzystać ten moment na przeprowadzenie prac technicznych. Trzeba się więc przygotować na spore niedogodności. Te dotkną klientów PKO BP, Inteligo, Banku Pekao, Alior Banku, mBanku, ING Banku Śląskiego, Santander Bank Polska, Nest Banku, a także Banku Millennium.

Z czym mogą być problemy? W PKO i Inteligo prace mają być przeprowadzane 25 października w godzinach od 2:00 do 4:00. Zalogowanie się do serwisu internetowego, czy aplikacji mobilnej może okazać się niemożliwe.

Do mBanku nie będzie można się zalogować pomiędzy godzinami 2:00 a 10:00. Do godziny 8:00 klienci tego banku będą mieli natomiast kłopoty z korzystaniem z bankomatów.

d1lhh46

Polacy popędzą do banków po pieniądze? "To już się raczej nie powtórzy"

Czytaj też: Revolut Bank wchodzi do Polski. Zaoferuje konta bankowe i kredyty

Cztery godziny, począwszy od północy, mają potrwać prace techniczne w Santander Bank Polska. W ING Banku Śląskim od północy do 5:30 będą problemy nie tylko z bankomatami, ale i z płatnościami Blik. Także zalogowanie się na konto może być mocno utrudnione.

d1lhh46

Czytaj też: Dwa wielkie banki z gigantyczną karą. Poszło o kredyty

Przez większą część nocy będą trwały też różne prace serwisowe w Banku Pekao. Jeśli chodzi z kolei o Bank Millenium, to kłopoty z korzystaniem z systemu Blik i logowaniem się na konta mają trwać od 2:50 przez około półtorej godziny. W Nest Banku trudności mogą potrwać w sobotnią noc od 0:30 do 4:00

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1lhh46

Podziel się opinią

Share
d1lhh46
d1lhh46