Trwa ładowanie...
d3ew66s
Informacja prasowa
cinkciarz.pl

100 tys. pozytywnych opinii o cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl przekroczył granicę 100 tysięcy opinii uzyskanych w serwisie Opineo.pl. To pierwszy kantor online, który osiągnął taki wynik. I jedna z niewielu firm e-commerce, która zdobyła tak ogromne zaufanie internautów.
Share
100 tys. pozytywnych opinii o cinkciarz.pl
Źródło: Fotolia, Fot: Gina Sanders
d3ew66s

- Opineo.pl to jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów, za pośrednictwem, którego użytkownicy mogą oceniać e-sklepy i firmy prowadzące działalność w sieci. Ponad 100 tys. opinii, z których niemal 100% wszystkich zebranych głosów stanowią te pozytywne, to sukces, który jest efektem troski o klienta i chęci ciągłego doskonalenia usług serwisu - podkreśla Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl w serwisie Opineo.pl zadebiutował pod koniec 2012 roku. W ciągu kilkunastu miesięcy, kantor uzyskał najważniejsze certyfikaty Opineo.pl: "Słucham swoich klientów" i "Jakość usług Q".

Wynik uzyskany przez Cinkciarz.pl to ewenement na polskim rynku e-commerce. Niewiele firm może poszczycić się podobnym osiągnięciem, zarówno pod względem liczby głosów, pozytywnych opinii, jak i czasu, w jakim je uzyskano.

d3ew66s

Podziel się opinią

Share
d3ew66s
d3ew66s