Trwa ładowanie...
d1irbk6

12 piw gratis. Biedronka je rozda tylko jednego dnia

Kolejna już odsłona piwnych promocji w Biedronce. Tydzień wcześniej darmowe piwa rozdawał Lidl, jednak popularny dyskont z owadem w logo nie pozostał w tyle. Biedronka rozda aż 12 piw gratis, ale trzeba się spieszyć! Oferta trwa tylko jeden dzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka rozda 12 piw. gratis. Oferta ważna tylko w jeden dzień
Biedronka rozda 12 piw. gratis. Oferta ważna tylko w jeden dzień
d1irbk6

Popularne już piwne promocje chyba na dłużej zasiedliły się w ofertach dwóch często wybieranych przez Polaków dyskontów .Tydzień temu, w "pechowy" piątek trzynastego, Lidl oferował 8 piw w cenie 4.

Biedronka poczuła ducha walki i nie chce zostać w tyle w tej piwnej konkurencji. Sieć przygotowała promocję, w ramach której będzie można otrzymać aż 12 darmowych piw. Warunek? Wcześniej trzeba zakupić również 12 piw. Finalnie klient opuści sklep z 24 butelkami.

12 piw gratis w Biedronce. Kiedy?

d1irbk6

Promocja 12+12 jest krótkoterminowa. Podobnie jak oferta Lidla, obowiązuje tylko jednego dnia. Warto zaznaczyć, że w gratisie dostaniemy te najtańsze butelki.

Samochody na wodór w 2021 roku w Polsce. "Emitują czystą parę wodną"

Kiedy? Z akcji 12+12 skorzystamy tylko w piątek, 20 listopada. Co ważne - klient musi korzystać z programu lojalnościowego i posiadać kartę "Moja biedronka". Tylko wtedy, jednorazowo, będzie mógł skorzystać z promocji na piwa.

d1irbk6

12 piw gratis w Biedronce

A jakie piwa są objęte promocją? Biedronka wskazuje na butelki Carslberga, Desperadosa, Heinekena, Hopfe, Karmi czy choćby Somersby.

Skoro najbliższy piątek jest już "piwnie" zaklepany przez Biedronkę, teraz piłeczka po stronie Lidla. W piątek, 27 listopada wypada Black Friday i kto wie, może i wtedy doczekamy się atrakcyjnych piwnych promocji.

Czytaj więcej: Kukurydza opakowana polskim burakiem. Absurd w Biedronce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1irbk6

Podziel się opinią

Share
d1irbk6
d1irbk6