Trwa ładowanie...
d1ppg8m

700 ofert pracy wakacyjnej na Mazowszu

Ponad 700 ofert pracy na Mazowszu dla uczniów i bezrobotnych przygotowały urzędy pracy, Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP, fundacja i stowarzyszenie zajmujące się zatrudnieniem. Wakacyjna Giełda Pracy - Lato 2010 rusza 1 lipca.

d1ppg8m
d1ppg8m

Młodzi ludzie, którzy ukończyli 16 lat, w czasie wakacji będą mogli pracować w restauracji, jako ankieterzy, konsultanci telefoniczni, sprzedawcy, hostesse, dostawcy pizzy, pomoce w kuchni czy telemarketerzy.

Proponowane wynagrodzenie wynosi od 5 do 20 zł za godzinę lub miesięcznie od 1400 do 2200 zł brutto.

Dziesiąta w tym roku Wakacyjna Giełda Pracy jest organizowana we współpracy z Fundacją "Bez Względu na Niepogodę", Młodzieżowym Biurem Komendy Mazowieckiej OHP, Stowarzyszeniem "Otwarte Drzwi" oraz Urzędem Pracy m. st. Warszawy. W zeszłym roku dzięki współpracy tych instytucji pracę znalazło ponad 1300 osób do 25 roku życia.

W tym roku nie powinno być ich mniej, bo 700 miejsc pracy to liczba szacowana.

Organizatorzy liczą, że będzie ich znacznie więcej i apelują do pracodawców o zgłaszanie zapotrzebowania na pracowników.

Linki do wszystkich ofert pracy będą dostępne od jutra na stronach internetowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

d1ppg8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ppg8m