Trwa ładowanie...
dqyxb20
20-01-2016 08:29

Adiuvo: Ever-Spring Cosmetics dystrybutorem Esthechoc na Tajwanie

Warszawa, 20.01.2016 (ISBnews) - Cambridge Chocolate Technologies Polska (CCTPL) - spółka zależna Adiuvo Investments - zawarła umowę dystrybucyjną z Ever-Spring Cosmetics International Corp., na mocy której CCTPL ustanowiła Ever-Spring Cosmetics wyłącznym dystrybutorem produktu Esthechoc Cambridge Beauty Chocolate na terytorium Tajwanu, podała spółka.

dqyxb20
dqyxb20

"Dystrybucja ma charakter niewyłączny w zakresie sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej Ever-Spring Cosmetics lub sprzedaży poprzez strony internetowe sub-dystrybutorów. Umowa została zawarta na okres 3 lat z możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia przez każdą ze stron na warunkach określonych w jej treści, które nie odbiegają jednak od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów" - czytamy w komunikacie.

Produkt ma być sprzedawany zarówno w klinikach medycyny estetycznej, salonach kosmetycznych, ośrodkach spa, jaki i aptekach oraz renomowanych sklepach. Produkt będzie dostarczany przez CCTPL na rzecz Ever-Spring Cosmetics po cenach określonych w umowie, podano również.

Szacowana wartość umowy w 3-letnim okresie jej obowiązywania, biorąc pod uwagę minimalne wartości zamówień, wynosi ok. 2 mln zł.

Adiuvo Investment to firma inwestująca w projekty biotechnologiczne. Celem firmy jest globalna komercjalizacja produktów, w tym m.in. EstheChoc - odmładzającej czekolady. Technologie komercjalizowane przez Adiuvo opracowywane są m.in. na uniwersytecie Cambridge. Od października 2015 r. spółka jest notowana na rynku głównym GPW, jest także wiodącym akcjonariuszem notowanego na NewConnect Airway Medix.

(ISBnews)

dqyxb20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqyxb20