Trwa ładowanie...
d128w27

Adiuvo: Hulul al Jamal dystrybutorem Esthechoc w Arabii Saudyjskiej

Warszawa, 30.12.2015 (ISBnews) - Cambridge Chocolate Technologies Polska (CCTP) - spółka zależna Adiuvo Investments - zawarła z Hulul al Jamal (Beauty Solutions) z siedzibą w Rijadzie umowę dystrybucyjną produktu Esthechoc Cambridge Beauty Chocolate na terytorium Arabii Saudyjskiej, podało Adiuvo. Szacowana przez zarząd spółki wartość umowy w 3-letnim okresie jej obowiązywania, biorąc pod uwagę minimalne wartości zamówień wynosi ok. 1,6 mln zł.
Share
d128w27

"Dystrybucja ma charakter niewyłączny w zakresie sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej Hulul al Jamal lub sprzedaży poprzez strony internetowe sub-dystrybutorów. Umowa została zawarta na okres 3 lat z możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia przez każdą ze stron na warunkach określonych w jej treści, które nie odbiegają jednak od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z treścią umowy, produkt ma być sprzedawany w ok. 100 punktach sprzedaży, wśród których są zarówno kliniki medycyny estetycznej, apteki, salony kosmetyczne, ośrodki spa, jak i tzw. concept stores. Produkt będzie dostarczany przez CCTP na rzecz Hulul al Jamal po cenach określonych w umowie. Wszelkie rozliczenia będą dokonywane w walucie USD, podano również.

"Na mocy umowy, Hulul al Jamal zobowiązuje się na koniec każdego kwartału poszczególnego roku obowiązywania umowy dostarczyć CCTP pisemny raport osiąganych wyników sprzedaży. Umowa została zawarta pod prawem Anglii i Walii" - czytamy dalej.

d128w27

Adiuvo Investment to firma inwestująca w projekty biotechnologiczne. Celem firmy jest globalna komercjalizacja produktów, w tym m.in. EstheChoc - odmładzającej czekolady. Technologie komercjalizowane przez Adiuvo opracowywane są m.in. na uniwersytecie Cambridge. Od października 2015 r. spółka jest notowana na rynku głównym GPW, jest także wiodącym akcjonariuszem notowanego na NewConnect Airway Medix.

(ISBnews)

d128w27

Podziel się opinią

Share
d128w27
d128w27