Trwa ładowanie...
d1kehhr

Aforti Holding utworzył spółkę windykacyjną

Warszawa, 06.10.2016 (ISBnews) - Grupa Aforti Holding utworzyła spółkę zależną Aforti Collections, specjalizującą się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych, poinformowała spółka. Wejście w nowy obszar działalności to element realizacji strategii Grupy, podano także.

Share
d1kehhr

"Zgodnie z przedstawioną przez nas strategią rozwijamy się w nowych obszarach działalności. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań - w spółce Aforti Collections chcemy zwiększać efektywność procesu odzyskiwania należności dzięki wykorzystaniu know-how jaki posiadamy w Grupie Aforti. Mamy duże doświadczenie w branży finansowej oraz zbudowany silny zespół specjalistów" - powiedział prezes Klaudiusz Sytek, cytowany w komunikacie.

Oferta Aforti Collections obejmuje usługi monitorowania płatności, windykacji polubownej oraz sądowej, spółka prowadzi również zakup portfeli należności. Oferta skierowana jest do firm sektora MŚP, podmiotów świadczących usługi B2B, banków i instytucji pożyczkowych, towarzystw ubezpieczeniowych, a także operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług internetowych, podano również.

"Utworzenie spółki Aforti Collecions to element przedstawionej w lipcu strategii Grupy Aforti zakładającej skokowy wzrost skali działalności w oparciu o dynamiczny rozwój organiczny oraz poprzez akwizycje" - czytamy w komunikacie.

Aforti Holding S.A. pełni funkcję spółki holdingowej dla dwóch kluczowych podmiotów, które oferują komplementarne usługi finansowe dla klientów o szerokim spektrum portfelowym oraz dla spółki Aforti Ac Sp. z o.o. prowadzącej działalność księgowo-rachunkową i rozliczeniową dla innych podmiotów w grupie. Od 2011 roku jest notowana w alternatywnym systemie obrotu na rynku New Connect.

(ISBnews)

d1kehhr

Podziel się opinią

Share
d1kehhr
d1kehhr